masder masder .

masder

لوازم یدکی تراکتور


لوازم یدکی تراکتور

لوازم یدکی تراکتور ، اصول ساخت تراکتورها تقریبا مشابه خودروهای دیگر می باشد با این تفاوت که از استحکام و قدرت بیشترو ظرافت کمتری برخوردار هستند. سوخت تراکتورها بنزین، گاز مایع و گازوئیل می باشد. تراکتورها دارای سیستم مجزا اما متصل بهم می باشند که قادرند این سوخت ها را به انرژی مورد نیاز مبدل کنند. این سیستم ها عبارت اند از سیستم موتور، انتقال نیرو، هیدرولیکی، کنترل بار، فرمانگیری و توان دهی می باشند.


خرید و فروش لوازم یدکی تراکتور

خرید و فروش لوازم یدکی تراکتور ، تراکتورهای کشاورزی دارای انواع گوناگونی مانند تراکتورهای دو چرخ و یا هشت چرخ می باشند. اصولا تراکتورها بر اساس کارکرد به تراکتورهای همه کاره، باغبانی، چمن زنی، چرخ زنجیری، شاسی بلند، بارکن، دستی، تریلر و غیره تقسیم می شوند. مرکز پخش لوازم یدکی تراکتور پارسی یدک، آماده عرضه انواع قطعات یدکی تراکتور به شما عزیزان متقاضی با بهترین قیمت می باشد.


فروش لوازم یدکی تراکتور

فروش لوازم یدکی تراکتور ، تراکتورها بر اساس خاصیت کششی به تراکتورهای زنجیری و تراکتورهای چرخ دار تقسیم بندی می شوند. تراکتورهای چرخ دار به تراکتورهای سه چرخ، تراکتورهای چهار چرخ و تراکتورهای سنگین تقسیم می شوند و تراکتورهای زنجیری به تراکتورهای خدماتی، تراکتورهای ردیف کار، تراکتورهای صنعتی، باغی، یونیورسال، دو چرخ، نیم شاسی و با شاسی دسته بندی می شوند. برای سفارش لوازم یدکی انواع تراکتور می توانید آنها را از فروشگاه لوازم یدکی تراکتور پارسی یدک فراهم نمایید.


فروش قطعات یدکی تراکتور

فروش قطعات یدکی تراکتور، این مرکز توانسته است تمامی قطعات یدکی انواع تراکتور را از بهترین و معتبرترین برندها جمع آوری کرده تا تمامی سفارشات شما در مجموعه محصولات این فروشگاه وجود داشته باشد. تمامی قطعات دارای گواهینامه های استاندارد روز اروپا می باشند و در ضمن دارای گارانتی بوده تا شما بتوانید خریدی مطمعن و معتبر داشته باشید.


پخش کننده لوازم یدکی تراکتور

پخش کننده لوازم یدکی تراکتور ، موتور احتراق تراکتور از اجرای متفاوتی تشکیل شده است که هر یک از آنها ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کنند. این قطعات شامل سیلندر و بدنه سیلندر، سر سیلندر، پیستون، رینگ های پیستون، شاتون، میل لنگ، چرخ لنگر و سیستم سوپاپ می باشد. خود سیستم سوپاپ از اجزای سوپاپ ، چرخ دنده میل بادامک، بالابر سوپاپ ها، میله فشار دهنده و انگشتی سوپاپ می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور سفارش قطعات تراکتور با شماره های مندرج در آگهی تماس حاصل فرمایید.


قطعات یدکی تراکتور

قطعات یدکی تراکتور ، تراکتور فراگوسن نوعی دیگر از تراکتورها می باشند که در انواع متفاوتی مانند تراکتور فراگوسن 285، تراکتور فراگوسن 399، تراکتور فراگوسن 6290، تراکتور فراگوسن 475، تراکتور فراگوسن 485 می باشد. هر کدام از این تراکتورها دارای مشخصات عمومی و خصوصی می باشند. به عنوان مثال قطعات یدکی تراکتور فراگوسن 475 عبارت است از قطعات موتوری، شاسی بدنه، بوش پیستون، رینگ یاتاقان، بوش شاطون، واشر سر سیلندر، سوپاپ، گیت سوپاپ، لاستیک ساق سوپاپ، پمپ برقی، سوزن انژکتور، یاتاقان ثابت و متحرک، اویل پمپ، صفحه کلاچ و غیره می باشد. این مرکز با تنوع فوق العاده محصولات و قطعات یدکی انواع تراکتور، به عنوان بزرگترین مرکز توزیع لوازم یدکی تراکتور فراگوسن در ایران به شمار می رود.


فروش وسایل تراکتور

فروش وسایل تراکتور ، این فروشگاه در زمینه واردات و پخش انواع قطعات یدکی تراکتورها، توانسته است سهم عظیمی از نیازهای قطعات یدکی تراکتوری کشور را با بهترین قیمت و البته با ارائه گارانتی تامین کند. این مجموعه با مدیریتی مجرب توانسته است بهترین برند بازار جهانی قطعات یدکی تراکتور رومانی را به ایران وارد کند و در سطح وسیع، عرضه کند. این مرکز به عنوان مرکز پخش و فروش انواع قطعات تراکتورهای گلدونی لامبوردینی، تراکتورهای والترا و المت می باشد.


پخش کلیه لوازم یدکی تراکتور

پخش کلیه لوازم یدکی تراکتور ، در ضمن می توانید انواع کفی تراکتور را با بالاترین ضریب استحکام از ما بخواهید. این مجموعه کیفیت تمامی محصولات خود را با ارائه برگه گارانتی، ضمانت خواهد کرد. قیمت رقابتی این محصولات، این مرکز را به عنوان بهترین مرکز پخش و عرضه قطعات یدکی تراکتور تبدیل کرده است. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت قطعات یدکی تراکتور و اخذ مشاوره رایگان، با کارشناسان ما از طریق شماره های مندرج در این آگهی، ارتباط برقرار کنید.


پخش لوازم یدکی تراکتور

پخش لوازم یدکی تراکتور ، یکی دیگر از محصولات پر فروشی که توسط این فروشگاه ارائه می شود، بیل های مکانیکی می باشند. فروش انواع بیل جلو و عقب، انواع کابین های تراکتور، برف روب، سنگ جمع کن، سیلوتراش، چنگک ضایعات، لوله گیر، باکت سرند، مته چاله کن، چاپر و سایر قطعات یدکی تراکتور ها می باشد. در ضمن این مجموعه در تامین قطعات یدکی تراکتورهای فیات 3، 4،6 سیلندر نیز فعالیت دارد.


لوازم یدکی اصلی تراکتور

لوازم یدکی اصلی تراکتور ، برخی دیگر از محصولات قابل عرضه پیستون رینگ تراکتور مسی فرگوسن 285، 399، رومانی، پرکینزی 105 میلیمتری معمولی و سوپردار400، 240، 135، 135 سر تخت پرکینز تنبل، واشر سر سیلندر تراکتور 285 مسی فرگوسن، واشر سر سیلندر T6.60 399 ، رومانی، 1104، صفحه کلاچ فرگوسن 285 معمولی و سرامیکی، صفحه کلاچ تراکتور 399 شش پر و پنچ پر، رومانی معمولی و گرافیتی، شاطون پرکینزی، بوس شاطون پرکینزی، سوزن انژکتور تراکتور مسی فرگوسن 285، 399، رومانی و فیلتر گازوئیل کوتاه، کاسه نمد سر و ته میل لنگ، دینام پرکینزی، استارت پرکینزی، تیغه موو راسپه، خار سوپاپ پر کینز 1104، بوش میل سوپاپ، پمپ فرمان پرکینزی، پمپ گازوئیل دستی تراکتور مسی فرگوسن 285، 399 و پمپ گازوئیل برقی تراکتور 1104 قدیم و جدید و 1103 و سایر قطعات اصلی یدکی انواع تراکتور می باشد. شماره های درج شده در آگهی پل ارتباطی بین ما و شما می باشد.


فروش اینترنتی لوازم یدکی تراکتور

فروش اینترنتی لوازم یدکی تراکتور ، این فروشگاه در راستای ارائه خدمات سریع تر و به منظور رفاه حال مشتریان، اقدام به فروش اینترنتی لوازم یدکی تراکتور نیز کرده است. شما می توانید با مراجعه به آدرس وب سایت و مشاهده محصولات مورد نیاز خود، اقدام به ثبت سفارش خود کنید، سپس محصول مورد نظر شما به صورت رایگان و با برگه گارانتی ارسال خواهد شد. چرا که ضمانت اصالت کالا، سرعت در ارسال کالا و پشتیبانی متعهدانه از اهداف فروش کالا در این فروشگاه خواهد بود.


فروش اینترنتی قطعات یدکی تراکتور

فروش اینترنتی قطعات یدکی تراکتور ، یکی دیگر از راه های ارتباطی با ما و مشاهده محصولات و خرید محصولات، به صورت عدم مراجعه به فروشگاه و فروش به صورت اینترنتی می باشد، این مرکز با گردآوری تمامی قطعات یدکی تراکتور، تنوع بالایی در فروش محصولات خود در سطحی گسترده دارد و به جد می توان گفت قادر است تمامی نیازهای مشتریان را به صورت کامل برآورده نماید.


لوازم یدکی تراکتور رومانی

لوازم یدکی تراکتور رومانی ، این فروشگاه به توزیع و پخش انواع برند قطعات یدکی تراکتور مبادرت ورزیده است، لوازم یدکی تراکتور رومانی یکی از برندهای محبوب و پر فروشی می باشد که در این فروشگاه در سطح کیفی بالا عرضه خواهد شد. کلیه محصولات با قیمت مناسب و با گارانتی ارائه می شود تا خیال شما از بابت خریدی که انجام می دهید آسوده باشد. به منظور سفارش و یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما میتوانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.
 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۶:۵۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)